• Свеж
Време и вистинска целосна должина Понте џегинг жени

Време и вистинска целосна должина Понте џегинг жени

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Еластична лента за половината. Повлечен стил. Преден цвест. Слаби одговара. Должина на глуждот. Истегнете ја ткаенината на Понте. 95% полиестер, 5% спандекс. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата