• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Мора да имате .. поздрави на вашите нови омилени дното со џегингс на Тера и Скај. Направени од супер-мека и истегната ткаенина, овие џегингс даваат фигура што се вклопува со ладно камо принт, додавајќи тежок пресврт. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Висок пораст. Опремени. Повлечете стајлинг. Две џебови за лепенка. 54% памук/39% RERIVE Polyester/7% Spandex. Машина за перење. Увезени. Плус големина Камо Капри Jeggings за жени Terra & Sky.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата