• Свеж
24 дури И Удобна Облека Без Ракави Долг Кардиган Елек Со Страничен Шлиц, Р011332, Произведен Во САД

24 дури И Удобна Облека Без Ракави Долг Кардиган Елек Со Страничен Шлиц, Р011332, Произведен Во САД

DEN 527.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој долг отворен преден кардиган елек ќе биде совршен за слоеви во текот на потоплите месеци. Стилски и трендовски, ова лабаво проточно парче со страничен шлиц ќе и ласка на секоја фигура и лесно се облекува нагоре или надолу за секоја пригода. Стил со капа или накит за сонлив боемски изглед. Направено во сад без ракави. отворен фронт. должина на коленото. мала тежина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата