• Свеж
Џемпер за женски леопард пуловер

Џемпер за женски леопард пуловер

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Поп на леопард печатење го украсува овој пулвер за екипаж од салон за ручек на плажа, правејќи забавна модна изјава! Одлично е парче да имате во вашиот плакар за секојдневно носење, работа или секојдневен ден надвор. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за печатење на леопард; ребрести полите. Леопард печатено екипа на екипажот за жени од Beach Lunch Lounge.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата