• Свеж
Есенски Џемпери Широк Фит Џемпер Пуловер Работа Екипажот Вратот Женски Џемпери Кардиган Греј 4ХЛ

Есенски Џемпери Широк Фит Џемпер Пуловер Работа Екипажот Вратот Женски Џемпери Кардиган Греј 4ХЛ

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Боја Со Тркалезен Врат Што Одговара На Лабав Моден Пуловер Удобен Џемпер 2023 Дозвола За Џемпер За Жени. Женска Тркалезна Боја На Вратот Што Одговара На Лабавиот Моден Пуловер Удобен Џемпер Карактеристики : џемперот мек и густ и удобен за носење. Овој лабав џемпер е совршен за дами во пролет, и зима. Погоден за забави, работа, состаноци, училиште, шопинг, свадби, коктели, улица,, на отворено или одмор дневно. Женски зимски топол џемпер, многу удобен за носење внатре, сакате да спиете кога го носите! Класичниот стил никогаш не излегува од мода, а дизајнот е и елегантен. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см, ви благодариме (сите мерни единици се см) Сезона : Aut И зима пол : Женска Прилика : Секојдневна должина на Ракавот : долга дебелина : стандардниот пакет вклучува : 1 еез женска Облека, споредете со вашата детална големина пред да ја купите! ! ! Во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, бојата може да биде малку различна големина.Usukeubustsleevelengthxxxl4x-Големи 162046120cm/47.24"69cm/27.17" 69cm/27.17 " Големина : Xxxlsize. : 4 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 120cm/47.24 "Ракав : 69cm/27.17 " Должина : 69cm/27.17". Големина Шема : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 63см/24.80" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 64см/25.20" Должина : 64см/25.20 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 65cm/25.59" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 66см/25.98" Должина : 66см/25.98 " Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 67cm/26.38" Должина : 67cm/26.38 " Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 68cm/26.77" Должина : 68cm/26.77 " Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 69cm/27.17" Должина : 69cm/27.17 " Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 70cm/27.56 " Должина : 70cm/27.56". Женска Тркалезна Боја На Вратот Што Одговара На Лабавиот Моден Пуловер Удобен Џемпер. Џемпери Жени Женски Кардиган Џемпер Фустан Елек Fall Ноќта На Вештерките Исечени Преголеми Бели Трендовски Кашмир Розов Кабел Со Кратки Ракави Плетен Црн Резервоар Слатко Време Детски Летни Резервоари Пуловер Комплет Комплети За Породилно Парче Облека Женски Долги Фустани Надвор Од Рамото Божиќни Мали Девојчиња Плетени Елеци Организатор На Култури Плакар V Вратот Врвови Без Ракави Тинејџерски Гроздобер Кревање Раменици плус.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата