• Свеж
Џемпери За Женска Женска Мода Еднобоен Пуловер Тркалезен Врат Топол Џемпер Со Долги Ракави

Џемпери За Женска Женска Мода Еднобоен Пуловер Тркалезен Врат Топол Џемпер Со Долги Ракави

DEN 351.68
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Должина : 65см/25.59" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 112см/44.09" Должина : 66см/25.98" ГОЛЕМИНА : XL САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 116cm/45.67" должина : 67cm/26.38" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 120cm/47.24" должина : 68cm/26.77" ГОЛЕМИНА : xxxl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Биста : 124cm/48.82" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" големина : ххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 128см/50.39" ДОЛЖИНА : 70см/27.56" големина : хххххл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 БИСТА : 132 ДОЛЖИНА : 71 женска мода еднобоен пуловер тркалезен врат топол џемпер со долги ракави соодветни совети џемпер;исечен КАРДИГАН;ЖЕНСКИ ЏЕМПЕРИ;ЛЕТНИ џемпери за Жени 3515;џемпери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата