• Свеж
Жени Растегливи Панталони Со Висок Струк Искинати Лежерни Фармерки Панталони Женски Жан Кошула Плус Големина Жени Темна Јакна Од Жан

Жени Растегливи Панталони Со Висок Струк Искинати Лежерни Фармерки Панталони Женски Жан Кошула Плус Големина Жени Темна Јакна

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Искинати фармерки до глуждот со одлична тексас ткаенина за истегнување создаваат удобно чувство и потенок изглед за да го подобрат вашиот прекрасен преглед на нозете.Ако сте во потрага по повеќенаменски дното кои работат за секоја пригода, тогаш овие панталони се само за вас! Повод : Погоден За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одморот, Работата, Викендот, Празникот, Секојдневниот, Состанокот, Прошетката по Вечерата, Пикникот.Карактеристика : Искинати,бутот и дното создаваат потресен уникатен дизајн.Ве молиме следете го нашето мерење на половината и измерете ја половината за да одговара.Пол : Женски Тип На Шема : Почва Повод : Обична Дебелина : Стандарден Материјал : Полиестерска Сезона : Четири Сезони што добивате : 1 Еез Женски Фармерки. Темно Подигање Намалување На Фармерки За Жени Женски Фармерки Колозизира табела : . Големина : С Половината : 68см/26,77" Колк : 93см/36,61" Должина : 102см/40,16"Големина : М Половината : 73см/28,74" Колк : 98см/38,58" Должина : 102см/40,16"Големина : Л Половината : 78см/30,71" Колк : 103см/40,55" Должина : 103см/40.55"големина : xl Половината : 83см/32.68" Колк : 108см/42.52" Должина : 103см/40.55"големина : xxl половината : 88см/34.65" колк : 113см/44.49" Должина : 104см/40.94" Карактеристика : искинати,бутот и дното создаваат потресен уникатен дизајн. 36 Женски Фармерки Женски Фармерки Со Монистра. Ве молиме следете го нашето мерење на половината и измерете ја половината за да одговара. Жан Јакна Култура Врвот Жените Бонбон Фармерки. Ако сте во потрага по повеќенаменски дното кои работат за секоја пригода, тогаш овие панталони се само за вас! Повод : Погоден За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одморот, Работата, Викендот, Празникот, Секојдневниот, Состанокот, Прошетката по Вечерата, Пикникот. Култура Жан Јакна Женски Фармерки За Жени Низок Појас. Материјал : Искинати фармерки до глуждот со одлична тексас ткаенина за истегнување создаваат удобно чувство и потенок изглед за да го подобрат вашиот прекрасен преглед на нозете. Жан Легинг Плус Големина Жени Половина Коло Фармерки. Повод : Обични Лесни Јакни За Женски Жени Обични Високи Половини Искинати Слаби Фармерки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата