• Свеж
womenутуји женски моден обичен ремен со кратки ракави со вратот отворен фустан со патент за грб црн л

womenутуји женски моден обичен ремен со кратки ракави со вратот отворен фустан со патент за грб црн л

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Моден Обичен Ремен Со Кратки Ракави Со Краток Врат Отворен Грб секси Фустан со Патент специфики : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Шема На Вафли : Должина На Цврст Ракав : Кратка Јака : V Дебелина На Вратот : Стандардни Карактеристики : ● Материјал ● Полиестер. Мек материјал, лесен и удобен, Совршен За претстојните летни денови! ®Карактеристики : Длабок Врат, Над Коленото, Постава Без, Тенок Појас, Секојдневен, Секси, Цветен Принт, Бохо, Фустан Со Рафтови Од Возбуда, Стил На Патент ,Уникатен Дизајн,Обична Маица За Вратот V, валани ракави, висок низок раб, странично разделување, еднобојна боја и печатење,трендовски и елегантен. ①Натпревар+ совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима .. пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size USUKEUBust Length L81238106cm/41.73"116cm/45.67"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.73"Length : 116cm/45.67" ● Стандардни Големини НА САД : ги користиме најчестите стандарди за големина на САД. М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL( САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24). ● Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. ●Специјалниот дизајн ве прави послатки, поенергични и помодерни. + Овој лесен фустан е совршен за оние безгрижни денови!. Ние само сакаме да ви донесеме поинаква мода. Ве прават стилски и уникатен секој ден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата