• Свеж
Дозвола Фустан МИАРХБ Дами Партија Денот На Независноста Печати Страна Пресече Брод Вратот Кросовер Кралската Сина XXL

Дозвола Фустан МИАРХБ Дами Партија Денот На Независноста Печати Страна Пресече Брод Вратот Кросовер Кралската Сина XXL

DEN 416.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Повик Партија Фустан Здолниште Денот На Независноста Печатење Страна Пресече Една линија Вратот Крст Секси Без Грб Фустанкарактеристики : + Ткаенина : 95% Полиестер + 5% Спандекс+Овој Фустан За Завиткување е Изработен од Удобна Ткаенина.Карактеристики : Без Ракави, Ремен За Резервоар, Ручан, Коктел Миди Фустан. Уникатниот Дизајн На Вратот V Ве Прави Да Се Истакнете Во Забавата. Прилика : Одговараат За Многумина, Како Што Се Партија/ Матурска/ Банкет/ Коктел/ Свадба. Прекрасни подароци за себе, сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Жените Краток Фустан За Забава, Датира, Коктел, Клуб, Одмор, Патување, Одмор, Ноќ Надвор Или Било Која Друга Прилики.Овој Мини Фустан Може Да Се Комбинира Со Високи Потпетици Или Чизми За Неверојатен И Ласкав Изглед.Информации за производот : Сезони : Пролет И лето : Женски Повод : Дневен/уличен материјал : Полиестер, тип на спандексмод : Стил На Печатење : Секојдневен И модерен Краток Ракав : Без Ракави : Одговара на големината дебелина : стандардно како да се мие : Миење Раце, ладно, закачување или сушење на линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустани : ќе изгледа различно во зависност од вашата висина.Size USUKEUBust Waist Hip Length S483488cm/34.65"70cm/27.56"84cm/33.07"104cm/40.94"M6103694cm/37.01"74cm/29.13"88cm/34.65"105cm/41.34"L81238100cm/39.37"80cm/31.50"94cm/37.01"106cm/41.73"XL101440106cm/41.73"86cm/33.86"100cm/39.37"107cm/42.13"XXL121642112cm/44.09"92cm/36.22"106cm/41.73"108cm/42.52"?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата