• Свеж
Женски Бодикон Партија Фустан Лак Едно Рамо Без Ракави Коктел Кратки Фустани Црна Л

Женски Бодикон Партија Фустан Лак Едно Рамо Без Ракави Коктел Кратки Фустани Црна Л

DEN 735.84
Стока
Достапно е за нарачката

Идеален е за забави, коктели, клубови, празници и многу повеќе.Елегантен Летен Краток Фустан : Изберете од низа бои, вклучувајќи црна, сина, розова и светло сина.Шик Фустан За Тело За Вас : Спарете го нашиот краток фустан за тело со високи потпетици или чизми за зачудувачки и ласкав изглед што ќе ве натера да се истакнете во толпата. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Мини фустанот без ракави изгледа тенок и визуелно ја продолжува ногата, што го прави идеален за повеќето фигури. Карактеристики : Алслиао Женски Фустан За Забава Со Бодикон Лак Коктел Без Ракави Со Едно Рамо Кратки Фустани Црна Л. Овој вграден фустан е без ракави и доаѓа во цврсти бои кои никогаш не излегуваат од мода.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Облека Нега : Рачно миење и висат сува. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. Тесниот стил ги покажува вашите секси облини и ослободува женски шарм. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Проверете го нашиот водич за големина за да го пронајдете вашето совршено вклопување. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед.* Содржина на пакетот : 1 * Фустан (други предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Стилски Карактеристики : нашиот фустан со боди има нежен дизајн со едно рамо со лак што додава елеганција и сладок темперамент.Детали : * Големина На Ознака : S-XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.4 Колкови(См)859097104 колкови(инч)33. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlbust(см)80,585,592,599,5 Биста(инч)31,7 33,7 36,4 39,2 Половината(см)68738087 Waist(инч)26,8 28,7 31,5 34,3 Полите(см)76818895 Hem(инч)29.4 измерени пред да се протегаат,познати како поставени рамни податоци, Ве молиме Дозволете отстапување од 1~2см * ставка ткаенина : 60% полиестер, 35% вискоза, 5% спандекс* Боја На Предметот : Црна,Розова,сина,светло сина (како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : женски фустан за забави,едно Рамо,лак,фустан за тело,коктел фустан,кратки вградени Фустани* еластичност на предметот : мало истегнување* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : совршено вклопување : Нашиот Женски Фустан За тело Е изработен од висококвалитетна ткаенина која е лесна, дише и полна со Истегнување за удобно носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата