• Свеж
Женски Обичен Есенски Фустан Женски Зимски В - Врат Отпечатен Долг Ракав Појас Обичен Моден Фустан Женски Зајдисонце Фустан ТАНКИКЕ XL

Женски Обичен Есенски Фустан Женски Зимски В - Врат Отпечатен Долг Ракав Појас Обичен Моден Фустан Женски Зајдисонце Фустан

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

80 " Должина : 91см/35. летен фустанс фустани за жени сексисандали за жени облечен летен фустан фустан без прерамки за жени летен облечен фустан фустан фустан гингам фустанбодикон фустан пад фустани за свадба женски фустани фустани за голф сандали жени облечени летни рамни лето фустанбела сарафанд долги фустани за жени. клуб фустан со копче надолу фустан за женска фотосесија фустанбел фустан женски летни женски летни фустанивенчаница фустан за рамо за женамал црн фустан фустани за женска плус големина свадба гостин фустанмајка на невестата фустани за венчавкасин фустан без прерамки цветен фустанс фустани за фустани за жени 2023 лежерно син фустанбел фустан.22" плажа фустанобичен фустанцрковен фустансонце фустанплус големина фустанденим фустан за женжан фустанмакси фустанжени фустан2k фустансундреси за жени 2023 ТРЕНДОВСКИ БЕЛ ФУСТАН ЖЕНАТЛЕТСКИ ФУСТАН за женабел Фустан женски елегантни женски фустанбезгрен фустанмајка на младоженецот фустани.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата.Секојдневен Дизајн : И Течен Фустан Совршен За Јуниори, Жени wear и Зимска облека.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите.73" Ракав : 64cm/25. Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38. Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 106cm/41.Повод : Отворено,Плажа,Партија,Датира,Дневна рекреација,Дома.58 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 90см/35. Ве молиме, дозволете 1-2см да се разликува поради рачно мерење,благодарение на информациите За Производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Жени Повод : Секојдневен Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата