• Свеж
Лиинло Женски Летен Лежерен Моден Метал Висечки Печатење На Вратот Фустан Без Ракави Виолетова С

Лиинло Женски Летен Лежерен Моден Метал Висечки Печатење На Вратот Фустан Без Ракави Виолетова С

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Летен Секојдневен Моден Метален Фустан Без Ракави Со Висечки Печатење На Вратот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ? Полиестер ?Материјал : Удобно и меко чувство, Лесен и Стилски?Карактеристика : Секојдневен фустан со о-врат, трендовски и елегантен.?Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.?Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан Големина На Бистата Должина на Рамото S 95cm/37.40" 86cm/33.86" 39cm/15.35" Памук,Полиестер Мек И Топол, Добра Еластичност, Вклопување И Носење, Удобно и удобен, Се Протега И Се Наведнува Слободно. Никогаш Нема Да Зажалите Што Ќе Добиете - Женските Летни Фустани Прифаќаат Висококвалитетна Ткаенина Мешавина Надворешна Ткаенина, Мека И Дише?Ќе Ви Понуди Првокласна Удобност. Ќе Го Привлечете Вниманието на Сите Во Секоја Прилика со Прекрасниот Рушен Фустан. Овој Женски Бодикон Фустан Секогаш Може Да Создаде Различни Стил И Да Се Прилагоди На Различни Температури И Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима. Супер лесен и лесен за носење, одличен за усогласување со вашите сандали, римски чевли, носење со капа и уживање во оваа летна вокација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата