• Свеж
Дозвола Јохоме Летни Фустани Женски Еднобојни Трегери Без Ракави Темперамент На Ресни Кратко Вино XXL

Дозвола Јохоме Летни Фустани Женски Еднобојни Трегери Без Ракави Темперамент На Ресни Кратко Вино XXL

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Еднобојна Прашка Без Ракави Фустан Во Стилот На Ресниккарактеристики : Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Забава, Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење на Линија прашката може да се прилагоди Што добивате : 1xwomenени Облечи Големина chart : Size USUKEUBust Waist Hip Length S483485cm/33.46"65cm/25.59"80cm/31.50"80cm/31.50"M6103690cm/35.43"70cm/27.56"85cm/33.46"81cm/31.89"L8123895cm/37.40"75cm/29.53"90cm/35.43"82cm/32.28"XL101440100cm/39.37"80cm/31.50"95cm/37.40"83cm/32.68"XXL121642105cm/41.34"85cm/33.46"100cm/39.37"84cm/33.07" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 85cm/33.46"Waist : 65cm/25.59"Hip : 80cm/31.50"Length : 80cm/31.50"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 90cm/35.43"Waist : 70cm/27.56"Hip : 85cm/33.46"Length : 81cm/31.89"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 95cm/37.40"Waist : 75cm/29.53"Hip : 90cm/35.43"Length : 82cm/32.28"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 100cm/39.37"Waist : 80cm/31.50"Hip : 95cm/37.40"Length : 83cm/32.68"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 105cm/41.34"Waist : 85cm/33.46"Hip : 100cm/39.37"Length : 84cm/33.07" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 85см/33.46" Половината : 65см/25.59" Колк : 80см/31.50" Должина : 80см/31.50"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.43" Половината : 70см/27.56" Колк : 85см/33.46" Должина : 81 CM/31.89"Големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 95cm/37.40" половината : 75cm/29.53" хип : 90cm/35.43" ДОЛЖИНА : 82 CM/32.28"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 100cm/39.37". ❣ Добредојдовте во нашата продажба на дозвола за продавница. ?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата