• Свеж
Женски Коленото Должина Памук Лен Фустан Дозвола Пеперутка Вратоврска Боја Ракави V Вратот Елегантен Повик Удобен Гроздобер Одмор Бохоumn Фустани Жолта XXL

Женски Коленото Должина Памук Лен Фустан Дозвола Пеперутка Вратоврска Боја Ракави V Вратот Елегантен Повик Удобен Гроздобер

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

14 "Должина : 94см/37.- Доаѓа со прикачен појас на половината. лесно облечени нагоре или надолу, убаво спарени со обетки и потпетици за ноќно излегување или сандали за пообичен дневен изглед. совршен за оние жешки летни денови, а дизајнот без ракави ве одржува ладни и удобни.Издвојте се од толпата со нашата единствена Удобна Уникатна Дизајнерска Облека. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата