• Свеж
Женски Обичен Моден Печатење О-Вратот Два Сет Фустан

Женски Обичен Моден Печатење О-Вратот Два Сет Фустан

DEN 513.44
Стока
Достапно е за нарачката

Може Да Го Носи Сам Во Пролет И Лето, И Палто И Јакна Ќе Биде Идеален Натпревар Во Fall И Зима.67" табела со големина : големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 105СМ/41.28" должина : 114см/44.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.72" палто БИСТА : 119см/46.04" палто биста : 124см/48.09" XL 10 14 40 115см/45.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата