• Свеж
Фустани За Жени Мода 1920 ТИТЕ Гроздобер Секојдневен Готски Фустан Плус Големина Секвен Ресел 20 Ти Девојка Партија Фустан

Фустани За Жени Мода 1920 ТИТЕ Гроздобер Секојдневен Готски Фустан Плус Големина Секвен Ресел 20 Ти Девојка Партија Фустан

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 74cm/29.13" Колк : 94cm/37.01" Должина : 113cm/44.49" Големина : M Биста : 90cm/35.43" Половината : 78cm/30.71" Колк : 98cm/38.58" Должина : 114cm/44.88" Големина : L Биста : 94см/37.01" половината : 82см/32.28" колк : 102см/40.16" должина : 115см/45.28" големина : xl Биста : 100см/39.37" половината : 86см/33.86" колк : 106см/41.73" должина : 116см/45.67" големина : Xxl биста : 106см/41.73" половината : 92см/36.22" колк : 112см/44.09" должина : 116см/45.67" жени мода 1920 - Тите Секси гроздобер секојдневен готски фустан плус Големина секвин ресел 20-ти девојка забава фустанкарактеристики : вашето задоволство е наш успех,ќе се Чувствувате добро за нашата пост-услуга!Дајте ни шанса, дајте ви поголема веројатност!Нашиот сплит макси фустан е фустан за жени wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима.Растеглив, Мек и Удобен.Можете Со Високи Потпетици, Чанта, Кожна Чанта 0р Други Колекции, Создавајќи Трендовски Изглед, Овој Коктел Фустан Со Бодикон Никогаш не Ве Изневери.Вовед Во перење : се препорачува миење Раце, НЕ миење со топла вода, Закачете се да се исуши.Пол : Женакога : Секојдневно,Секојдневно,Забавно,Тип На Шема : Стил На Печатење : Секојдневно, Секси.Должина на ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Dress Size Bust Waist Hip Length S86cm/33.86"74cm/29.13"94cm/37.01"113cm/44.49"M90cm/35.43"78cm/30.71"98cm/38.58"114cm/44.88"L94cm/37.01"82cm/32.28"102cm/40.16"115cm/45.28"XL100cm/39.37"86cm/33.86"106cm/41.73"116cm/45.67"XXL106cm/41.73"92cm/36.22"112cm/44.09"116cm/45.67"Size : SBust : 86cm/33.86"Waist : 74cm/29.13"Hip : 94cm/37.01"Length : 113cm/44.49"Size : MBust : 90cm/35.43"Waist : 78cm/30.71"Hip : 98cm/38.58"Length : 114cm/44.88"Size : LBust : 94cm/37.01"Waist : 82cm/32.28"Hip : 102cm/40.16"Length : 115cm/45.28"Size : XLBust : 100cm/39.37"Waist : 86cm/33.86"Hip : 106cm/41.73"Length : 116cm/45.67"Size : XXLBust : 106cm/41.73"Waist : 92cm/36.22"Hip : 112cm/44.09"Length : 116cm/45.67" големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Подароци За Денот на вљубените, Женски Фустани За Денот на Вљубените. долги џемперски фустани за жени 2022 година. женските фустани паѓаат 2022 секси. бела плус големина фустан за жени свадба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата