• Свеж
Мишуовоти женска долна облека женски панталони анти странично истекување памучни гаќички гаќи со среден струк женски чипка женска долна Облека женски Гаќички В

Мишуовоти женска долна облека женски панталони анти странично истекување памучни гаќички гаќи со среден струк женски чипка женска

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : М Препорачана тежина : 40-50кг Големина : Л Препорачана тежина : 47,5-57,5 Кг Големина : XL Препорачана тежина : 57,5-67,5 Кг Големина : XXL Препорачана тежина : 67,5-80кг Женски Физиолошки Панталони Анти Странично Истекување Памучни Гаќички Гаќи Со Среден Струк Женски Чипка Секси Женска Долна Облекакарактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, а не неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и seductive.It може во стомакот и подигнете го задникот за да ја покажете вашата совршена слика 5.Соодветна референца за тежина : М (40-50КГ) Л (47,5-57,5 кг) XL(57,5-67,5 кг) XXL(67-80 кг)Женски Физиолошки Панталони Против Странично Истекување Памучни Гаќи Со Среден Струк Женски Чипка Секси Женска Долна Облекаматеријал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50gpackage големина : 5x5x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големина препорачана тежина 40-50кгл47, 5-57, 5кгхл57, 5-67, 5кгхххл67, 5-80кгсезе : Препорачана тежина : 40-50кгсезе : Препорачана тежина : 47,5-57,5 кгсизе : Xlrecomment тежина : 57,5-67,5 кгсизе : Xxlrecomded тежина : 67,5 кгсе-80 килограми бренд : мишуовоти. Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, добра вредност и издржлив. Машина За Перење : По употреба, исплакнете со ладна вода додека водата не истече чиста. Машинско перење ладно со слични бои. Не впивајте. Не избелувајте. Не користете омекнувач. Свртете ја облеката внатре кон надвор за да се исуши. Падне сува ниска. Не пеглајте. Дизајн : Едноставен, но елегантен,дизајнот е најпопуларен и класичен во моментот, кој изгледа навистина модерен и елегантен. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : големината на производот Е азиска големина, предлагаме да купите една големина нагоре, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте ме, добар ден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата