• Свеж
Чипка Градник Плус Големина Градник Женски Долна Облека Бралет Култура Топ Женски Градник Голем Врв Женски Склекови Градник Со Врвки Повеќебоен Л

Чипка Градник Плус Големина Градник Женски Долна Облека Бралет Култура Топ Женски Градник Голем Врв Женски Склекови Градник

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

2 Парчиња Чипка Градник Плус Големина Градник Женски Долна Облека Бралет Култура Врвот Секси Женски Градник Голема Цевка Врвот Женски Притисни Нагоре Градник Со Врвки Карактеристики : сигурен сум дека ќе ви се допадне дизајнот на оваа долна облека.елегантен и удобен. 88% Најлон, 12% Спандекс.Природен латекс, дише и удобен, класичен стил, можете да одговарате на секоја облека. Ве молиме погледнете ја нашата листа со големини внимателно пред да ја купите. Оваа секси долна облека е совршена за патување, спорт, училиште, дом, одмор. Ве молиме измијте ја долната облека рачно под 40 степени за да ја одржите вашата долна облека удобна.Сезона : All Gender : Women Occasion : Секојдневен Материјал : 88% Најлон, 12% Спандекс.Тип на ремен за рамо : фиксна лента за рамо е беспрекорна : тип На Нокуп : 3/4 чаша како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 2 Х Bra Size Cup(CN) Cup(UK) Bust M70 C/70 E/75 A/75 B/75 C/75 D32 C/32 E/34 A/34 B/34 C/34 D52-77cm/20.47-30.31"L75 D/75 E/80 A/80 B/80 C34 D/34 E/36 A/36 B/36 C58-83cm/22.83-32.68"XL80 D/80 E/85 A/85 B/85 C36 D/36 E/38 A/38 B/38 C64-89cm/25.20-35.04"XXL85 D/85 E/90 A/90 B/90 C38 D/38 E/40 A/40 B/40 C66-90cm/25.98-35.43"XXXL90 D/90 E/95 A/95 B/95 C40 D/40 E/42 A/42 B/42 C68-95cm/26.77-37.40"XXXXL95 D/95 E/100 A/100 B/100 C42 D/42 E/44 A/44 B/44 C70-100cm/27.56-39.37"XXXXXL100 D/100 E/105 B/105 C/105 D/105 E44 D/44 E/46 B/46 C/46 D/46 E72-105cm/28.35-41.34"Size : MCup(CN) : 70 C/70 E/75 A/75 B/75 C/75 DCup(UK) : 32 C/32 E/34 A/34 B/34 C/34 DBust : 52-77cm/20.47-30.31"Size : LCup(CN) : 75 D/75 E/80 A/80 B/80 CCup(UK) : 34 D/34 E/36 A/36 B/36 CBust : 58-83cm/22.83-32.68"Size : XLCup(CN) : 80 D/80 E/85 A/85 B/85 CCup(UK) : 36 D/36 E/38 A/38 B/38 CBust : 64-89cm/25.20-35.04"Size : XXLCup(CN) : 85 D/85 E/90 A/90 B/90 CCup(UK) : 38 D/38 E/40 A/40 B/40 CBust : 66-90cm/25.98-35.43"Size : XXXLCup(CN) : 90 D/90 E/95 A/95 B/95 CCup(UK) : 40 D/40 E/42 A/42 B/42 CBust : 68-95cm/26.77-37.40"Size : XXXXLCup(CN) : 95 D/95 E/100 A/100 B/100 CCup(UK) : 42 D/42 E/44 A/44 B/44 CBust : 70-100cm/27.56-39.37"Size : XXXXXLCup(CN) : 100 D/100 E/105 B/105 C/105 D/105 ECup(UK) : 44 D/44 E/46 B/46 C/46 D/46 EBust : 72-105cm/28.35-41.34" ❥Мека И дише, удобна за носење. Користи удобни чаши за подобар ефект на собирање. ❥Нагласи исклучителна и елегантна . Е евангелието на женски пријатели. Користи лесен и грациозен на допир, удобен и удобен. Удобно без притисок. Користи повеќе дише, мека и лесна, природна кожа, удобни странични крилја, носејќи неограничено искуство со удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата