• Свеж
Женски Градници Удобно Чипка Предно Копче Тенок Стил Притисни Нагоре Убавина Назад Безжична Поддршка Бралет Градник Виолетова 38

Женски Градници Удобно Чипка Предно Копче Тенок Стил Притисни Нагоре Убавина Назад Безжична Поддршка Бралет Градник Виолетова

DEN 265.44
Стока
Достапно е за нарачката

Женски И Удобно Чипка Пред Копчето Тенок Стил Собирање И Затворање Градник. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 90гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 32 Под Биста : 58-66см/22,83-25,98"Големина : 34 Под Биста : 62-70см/24,41-27,56"Големина : 36 Под Биста : 66-74см/25,98-29,13"Големина : 38 Под Биста : 70-78см/27,56-30,71"Големина : 40 Под Биста : 74-82см/29.13-32.28" повод : . Погодна Сезона : Лето, Зима, Пролет, Aut. Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Не Ви Пречи Пред Да Нарачате, Ви Благодариме!). Пол : Жени. Стил : Секојдневен,.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата