• Свеж
Allison Brittney жени еластични половини цврсти џогери со џебови

Allison Brittney жени еластични половини цврсти џогери со џебови

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Комбинирајте удобност и стил за овие без напор Алисон Бритни џогерки со еластична лента за половината за совршено вклопување. Најдобриот дел : странични џебови за да ги задржите вашите мали најважни работи додека се движите во текот на целиот ден. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок. Подигање : високи. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; Цврст тон. Coldенски солидни џогери од Алисон Бритни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата