• Свеж
Тера & Скај Женски Плус Големина Печатени Хеланки, Пакет

Тера & Скај Женски Плус Големина Печатени Хеланки, Пакет

DEN 156.64
Стока
Достапно е за нарачката

Предупредување за акции! Тера 26" инсем. Затворање : стил На влечење со еластичен појас за дополнителна удобност. Џебови : Никој. Карактеристики : Супер-меко чувство. Хеланки Дво-Пакет За Плус Големина Јуниори Од Тера И Скај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата