• Свеж
Двострани Шарени Капи Со Кофа Нова Есенска Женска Дива Еднобојна Секојдневна Модна Студентска Рибарска Капа

Двострани Шарени Капи Со Кофа Нова Есенска Женска Дива Еднобојна Секојдневна Модна Студентска Рибарска Капа

DEN 575.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : . 1. Шарени, еднобојни, дише, платно, дами, кофа шапка. 2. Многу погоден за пролет, лето и aut патување, датира и секојдневно појавување. 3. Модерен дизајн со пруги, тенок стил, не лесно застарен, може да се совпадне со секојдневна Маица, јакна од костум итн. 4. Супер универзална, заштита од сонце, притоа земајќи ги предвид и модата и убавината. 5. Перењето не е лесно да исчезне. . Карактеристики : . Пол : Дама. Материјал : Памук. Применливи луѓе : возрасни. Тип на шема : цврста боја. Стил : секојдневен стил. Место На Потекло : Кина (Потекло). Боја : 4 бои. Ткаенина : 70% (инклузивно) памук. Карактеристики : двострана, шарени, кофа шапка, женски, сите натпревар, повик, студент, рибар шапка. Применливи прилики : работа, патување, запознавање, шопинг. Соодветна сезона : пролет, лето и aut. Ткаенина : 70% (инклузивно) памук. Обем : 56-58см. Висина на капачето : 11см. Вклучен пакет : . 1 * Шапка. Забелешки : . 1,1 инчи = 2,54 см. 2.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавање. 3.Поради разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! 1. Шарени, еднобојни, дише, платно, дами, кофа шапка. 2. Многу погоден за пролет, лето и aut патување, датира и секојдневно појавување. 3. Модерен дизајн со пруги, тенок стил, не лесно застарен, може да се совпадне со секојдневна Маица, јакна од костум итн. 4. Супер универзална, заштита од сонце, притоа земајќи ги предвид и модата и убавината. 5. Перењето не е лесно да исчезне.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата