• Свеж
Чантата Кети Ван Зеланд Сачер

Чантата Кети Ван Зеланд Сачер

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Чадната чантата на Кети Ван Зеланд Сачер е суштинска чанта за секојдневно носење. Оваа чанта има врвно затворање на патент со магнетна привремена за да ги задржи вашите скапоцености безбедни кога сте во движење. Мора да се најде на врвот на носечките рачки за лесно влечење и симпатичен шарм на торбата на рачката за додадена трендовски талент. Логото на предниот дел на Кети Ван Зеланд им овозможува на сите да знаат каков стилски бренд носиш. Целосно наредениот внатрешен содржи внатрешен патент џеб и мобилен телефон. Оваа пространа чанта е доволно голема за да ги носите сите ваши важни предмети без разлика дали ќе работите, училиште или работи на работи. Достапно е во разновидни бои и стилови за да одговара на вашата уникатна модна смисла. КАТИ ВАН ЗЕЕЛАНД КАНДАЛНА КАНДА : 100% ПВЦ. Чанта. Лого на Кети Ван Зеланд однапред. Две врвни рачки за носење. Чарм со торба на рачката. Затворање на патент во главниот оддел со врвен магнет. Целосно наредени внатрешни. Внатрешен мобилен телефон. Внатрешен џеб за патент. Достапно во разновидни бои и стилови. Избришете чиста со влажна крпа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата