• Свеж
Maidenform Flexees Lace Bodybriefer

Maidenform Flexees Lace Bodybriefer

DEN 837.92
Стока
Достапно е за нарачката

Колекцијата за нови фирми Flexees Foundations ви дава доверба на која можете да сметате. Иновативната ткаенина дава цврста контрола за подобрување на вашиот изглед на часовникот, така што ќе заблескате во форма што му покажува на светот кој е шеф. Статично, ткаенина без прицврстување ви дозволува облеката да се лета без метеж. Flexees by Maiden Form Control Control Clace n 'Нежните тело на мазно тело. Измазнување чипка, невидлива под облека. Мрежа изгледа и чувствува за дишење. Измазнете ја стомакот, задниот и торзото. Меко наредени чаши за дополнителна поддршка и покриеност. Подолги должини се изедначуваат од стомакот до колковите. Целосното покритие на седиштето го елиминира возењето и копањето. Ткаенината дава извонредни перформанси за обликување и е дизајнирана да се движи со вас. Машина за перење. Стил FL3008.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата