• Свеж
Женски Фау Крзнено Палто Зимска Преголема Топла Надворешна Облека Долга Кардиганска Палто Јакна

Женски Фау Крзнено Палто Зимска Преголема Топла Надворешна Облека Долга Кардиганска Палто Јакна

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Детали : * Ознака Големина : S~XL,, ве Молиме бидете сигурни дека овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xltop Должина Cm100101102103104nch39,4 39,8 40,2 40,6 40,9 Раменици 38,84041.242.443.6 инчи15.3 15,7 16,2 16,7 17,2 sleevecm6162636465nch24.0 24.4 24.8 25.2 25.6 Bustscm104109114119124nch40.9 42.9 44.9 46.9 48.8 измерени пред да се протега, познат како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете 1~2cm отстапување * точка ткаенина : полиестер* Точка Боја : Каки, Розова, Црна,Камила,морнарица (како што покажуваат сликите)* Карактеристики на предметот : Женска Зимска Јакна,Палта,Вештачко Крзно,Со Џебови,Надворешна Облека,Дами Топол Мантил,Долг,Зимски,Лабав,Мек,Мек Капут,Јака За Ревер, кардиган* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1. Применлив пол : Женски2. Должина на ракавот : Долг ракав3. Должина На Облека : Долг4. Погодна сезона : umn И Зима5. Шема : Цврста бо6. Стил : Секојдневен, Едноставност7. Апликација : Внатрешна,Надворешна,Канцеларија,Состаноци, Дневно* Содржина На Пакетот : 1*Јакна (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Женски Палто Од Вештачко Крзно Зимска Преголема Топла Надворешна Облека Долга Јакна Од Кардиган. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата