• Свеж
Адвиикд Женски Зимски Јакна Женски Елоиз Капут

Адвиикд Женски Зимски Јакна Женски Елоиз Капут

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Јакни од руно За Жени Со Целосен Патент Модни Жени Со Долги Ракави Лабав Цврст Капут Прилагодена Јакна Од Руно Од Патент Жени Модни Жени Со Долги Ракави Лабав Цврст Капут Прилагодено Секојдневно Женски Зимски Капут Со Качулка Плус Големина Женски Палта. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 650гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Запечатен Од Студено Време-Исполнет Со Дебел Слој На Изолација, Јака За Држач, Заштитно Двојно Куќиште И Ребрести Манжетни Отпорни На Ветер, Овој Женски Зимски Капут Е Дизајниран За Оптимална Топлина И Удобност!. Големина : Ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина Според Бистата, Половината И Другите Специфични Големини, Кои Ќе Бидат Посоодветни За Вас.Нашата Големина Е Азиска Големина. ● Нега На Облека+ Машина Што Може Да Се Пере Со Слична Боја. Поставете Го Рамно За Да Се Исуши Од Директна Сончева Светлина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата