• Свеж
Виолетова Реј Women'sенски ткаен трим, џеки ранец тен

Виолетова Реј Women'sенски ткаен трим, џеки ранец тен

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Wilotенски ранец на Виолетова Реј, ранецот на Jackеки, кој останува организиран, додека сè уште изгледа модерно, е лесно со нашиот ранец од ткаени Jackекии! Го обезбедува целиот простор што ви е потребен за да ве транзитира од ден во ноќ! Има повеќе џебови за вашиот телефон, клучеви и паричник. Носете со горната рачка или облечете на грб за да можете да останете без раце!. Fine Faux Suede Finish што е доволно разноврсен за да ги надополни каква било облека - прилагодливи ленти за рамо за да можете да ги носите грбот и да бидете слободни со рацете ∙ Затворање на поштенски патенти за да ги задржите вашите најважни работи ∙ повеќекратни внатрешни и надворешни џебови за да ги држат сите ваши најважни работи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата