• Свеж
Лументо Летни Шорцеви Со Лак За Жени Секојдневни Шорцеви За Плажа Со Широки Нозе со Џебови

Лументо Летни Шорцеви Со Лак За Жени Секојдневни Шорцеви За Плажа Со Широки Нозе со Џебови

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летна Плажа Кратки Панталони, Плажа Шорцеви,Јога Шорцеви, Дневна Шорцеви, Атлетски Спорт Краткометражен Тип : Широка Нога, Еластична Боја На Половината : Бела, Кајсија, Црна, Сива, Зелена, Кафе (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучна Полиестерлонга : краток Струк : Висок Струкс Сезона : Пролет, Лето Прилики : Дневно, Вежбање, Јога, Пешачење, Спорт, Секојдневни Карактеристики : 1. Полиестер, оваа пот шорцеви за жени, мека и удобна, дише и апсорбира пот, ткаенина погодна за кожата им дава на жените кои ги носат овие секојдневни шорцеви удобно искуство.2. Овие женски шорцеви одлично одговараат на маици, блузи за резервоари, тесни блузи, лабави јакни, кошули за сонце, кошули, дуксери, дуксери, сандали, патики итн.3. Жени високи половини шорцеви џогери, летни атлетски кратки панталони, трчање пешачење тренингот салата шорцеви, вратоврска боја дневна шорцеви, одмор плажа шорцеви 4. Совршен за јога, активен, теретана, истражување, качување, трчање, возење велосипед, активности во затворени простории, џогирање, пешачење, пешачење, вежбање, патување, велосипед.Содржина на пакетот : 1 х Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Шорцеви, Кратки Жешки Панталони, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Лабави Врвки За Влечење Еластични Летни Шорцеви За Половината, Мини Панталони Со Висок Струк, Кратки Топли Панталони Со Цврста Боја На Плажа, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата