• Свеж
Лабакиха шорцеви за жени Плус Големина Жени Цврста Затегнатост Исечени Панталони Џебни Комбинезони Секојдневни Панталони Морнарица

Лабакиха шорцеви за жени Плус Големина Жени Цврста Затегнатост Исечени Панталони Џебни Комбинезони Секојдневни Панталони Морнарица

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : XXXL Половината : 92-110cm/36.73 "Колковите : 127cm/50. Плус Големина Жени Цврста Затегнатост Исечени Панталони Џебни Комбинезони Секојдневни Панталони ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Спецификации : Пол : Женски Материјал : Тип На Ставка Од Полиестерски влакна : Тип На Секојдневно Вклопување : Тип На Прав Половината : Висока Дебелина На Половината : Стандарден Тип На Шема : Стил На Чиста боја : Секојдневна Должина : Исечени Панталони пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Детали За Големината На Женските Панталони : . Големина : XXL Половината : 88-106cm/34.15 "Колковите : 122cm/48.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата