• Свеж
Leенски женски 5 кратко товар

Leенски женски 5 кратко товар

DEN 244.00
Стока
Достапно е за нарачката

Товарните шорцеви од 5 „Товар на карго -кради“ се дизајнирани со функција во умот. Направени со функционални лепенки предни товари кратки џебови за складирање на најважни работи. Овие шорцеви вклучуваат трајно затворање на половината на копчето, а покриена еластична лента за половината што обезбедува прилагодливо вклопување без вклопување без вклопување без Стил за жртвување. Редовно вклопување. Среден пораст. Опфатен еластичен лента за половината. Предни џебови. Затворање на половината на копчето и функционален патент. Стил# 1 CWCS38. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе наши одржливо изработени стандарди. Посетете го нашиот одржлив стил Продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата