• Свеж
Едноделен Комбинезон Женски Летни Меки Секојдневни Шорцеви Без Ракави Комбинезон Со Цветен Принт Со Цветен Принт Шуплива Лабава Удобна Комбинезон Летен Моден Ком

Едноделен Комбинезон Женски Летни Меки Секојдневни Шорцеви Без Ракави Комбинезон Со Цветен Принт Со Цветен Принт Шуплива Лабава

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Едноделен Комбинезон Женски Летни Меки Секојдневни Шорцеви Без Ракави Комбинезон В-Врат Цветен Принт Машна Шуплива Лабава Удобен Комбинезон Летен Моден Комбинезон Дами Краткошто Добивате : 1 Х Комбинезони Сезона : Летен Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Акрилни влакна Тип На Шема : Должина На Ракавот : табела Со Големина Без Ракави : Големина : И биста : 86см/33,86" Половината : 68см/26,77" Должина : 75см/29,53"Големина : М Биста : 90см/35,43" Половината : 72см/28,35" Должина : 76см/29,92"Големина : Л Биста : 94см/37,01" Половината : 76см/29,92" Должина : 77см/30.31"Големина : Xl Биста : 98cm/38.58" Половината : 80cm/31.50" Должина : 78cm/30.71"Големина : Xxl Биста : 102cm/40.16" Половината : 84cm/33.07" Должина : 79cm/31.10"големина : xxxl Биста : 106cm/41.73" половината : 88cm/34,65" Должина : 80см/31,50"Големина : Ххххл Биста : 110см/43,31" Половината : 92см/36,22" Должина : 81см/31,89"Големина : Хххххл Биста : 114см/44,88" половината : 96см/37,80" Должина : 82см/32,28" Материјал : шпагети ремен летен Комбинезон. Ткаенината е мека и удобна,еластична,лесна и дише. Дизајн : широки комбинезони за жени, модерни панталони,широк стил,комбинезони со ремени за шпагети, секојдневни летни облеки,со џебови од две страни,цврста боја,стандардна големина, костум за летен одмор, прави да изгледате многу шик. Појавување : овој комбинезон без ракави за пролетна модна облека за 2023 година е погоден за совпаѓање со врвови на резервоари, врвови од цевки,маици, палта, приврзоци, ѓердани, јакни, патики, сандали, високи потпетици и капи на плажа за создавање мода и убав изглед во пролет, fall ,лето и зима. Повод : Широките комбинезони со џебови се погодни за секојдневен, секојдневен живот, патување, одмор, плажа, активност на отворено, шопинг, канцеларија, забава, училиште, вечера, одмор, одмор, плажа, свадба, на отворено etc.It исто така е одличен подарок за вашиот пријател или семејство. Содржина на пакетот : 1 х Женски Комбинезони. Овој комбинезон е лабаво вклопување, Ве молиме Погледнете ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата