• Свеж
Уникатни поволни цени, жените околу вратот без ракави го отсекуваат случајниот летен ромпер бледо розов l

Уникатни поволни цени, жените околу вратот без ракави го отсекуваат случајниот летен ромпер бледо розов l

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Единствени поволни цени, женски тркалезен врат без ракави, исечете ги летните летни ромки со наклон џебови, украси на колкот и отсечете ги назад. Без ракав ромпер ви носи случајно изглед. Опуштеното парче има ласкава еластична половината за допир на форма без да се чувствува рестриктивно. Добро работи со вонредни додатоци. 100% полиестер. Еластична половината. Исечете го назад. Две наклони џебови. ДВЕ ДЕКЕРТИ ЗА ПОВЕЕ на колкот. Затворање на еластична јамка назад. Romенски ромпер. Машинско миење ладно во торба за перење. Моделот се носи во големина S (висина 5'8 ", градите 34 1/2", половината 26 ", колкот 37"). Табела со големина на телото на телото (во инчи) Големина гарнир на градите гарнир на половината колк - Ширина на рамото - 33- - 25 1/4 - 35 3/4 14 1/2 S - 35 - 27 38 15м 37 - 29- - 40 15 1/2 L - 40 1/4 - 32 1/4 43 - 16xl - 45 - 38 - 48 - 16 1/2.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата