• Свеж
Женски Фустани Со Плус Големина Жени Летно Печатење Кошула Со Долги Ракави Обични Врвови Блуза Враќање

Женски Фустани Со Плус Големина Жени Летно Печатење Кошула Со Долги Ракави Обични Врвови Блуза Враќање

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женско Лето Печатење Кошула Со Долги Ракави Обични Врвови Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 115~155g (S-XXXL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Top Size : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90cm/35.43 "Должина : 63cm/24.80". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 67см/26.38". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114cm/44.88 "Должина : 73cm/28.74" Жени Плус Големина Фустани Жени Лето Печатење Долги Ракави Кошула Обични Врвови Блуза Враќање. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Плус Големина Фустани Дозвола 5 5. Женски Долги Ракави Фустани Дозвола. Жените Фустани Дозвола Под 1 10.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата