• Свеж
Виада Женска Мода Печатени Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер

Виада Женска Мода Печатени Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 70см/27.56 " Должина : 66см/25.98". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 71см/27.95 " Должина : 68см/26.77". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 72см/28.35 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 73см/28.74 " Должина : 72см/28.35". Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 74cm/29.13" Должина : 74cm/29.13 " Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 70см/27.56" Должина : 66см/25.98 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 71см/27.95" Должина : 68см/26.77 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 72см/28.35" Должина : 70см/27.56 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128cm/50.39" ракав : 73cm/28.74 "Должина : 72cm/28.35" Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134см/52.76 "Ракав : 74см/29.13 " Должина : 74см/29.13". Уникатен дизајн за печатење На Денот На Благодарноста : дизајнот на горниот дел го содржи монограмот "Fall Вие" и елементите На Денот на Благодарноста, комбинирајќи празнични и стилски елементи за да ја истакнете радосната и славеничка атмосфера на празникот. Монограм и Крпеница : употребата на монограмот му дава на врвот младешки, енергичен квалитет, додека дизајнот на крпеница додава чувство на визуелно слоевитост, додавајќи модерен елемент на целокупниот изглед. ЛАБАВО И СЕКОЈДНЕВНО ВКЛОПУВАЊЕ : лабавиот дизајн на вклопување го прави овој скокач удобен за носење и покажува лежерен, лесен стил кој ќе обезбеди топлина во поладното есенско време. ПРИЛАГОДЛИВ НА ЕСЕНСКИТЕ ТЕМПЕРАТУРИ : дизајнот со долги ракави е погоден за есенско носење, одржувајќи го носителот топол без да биде премногу тежок, дозволувајќи му на носителот да биде удобен на различни температури. Деколте и крпеница на екипажот : деколтето на екипажот е едноставно и удобно, а во комбинација со елементите на крпеница, создава стилски и шик изглед. Тркалезното деколте додава и завршен допир на деколтето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата