• Свеж
Апепал Женски Туника Блузи Ракав Хенли Кошули Цветни Печати Копче Надолу Облечени Обични Блузи Бела XL

Апепал Женски Туника Блузи Ракав Хенли Кошули Цветни Печати Копче Надолу Облечени Обични Блузи Бела XL

DEN 335.84
Стока
Достапно е за нарачката

Апепал Женски Туника Блузи 3/4 Ракав Хенли Кошули Цветни Печати Копче Надолу Облечени Обични Блузи. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Забелешки : . . 1.Ве молиме љубезно погледнете ја вашата вистинска висина и табелата со големини пред да ја купите. . . 2.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 92см/36.22" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 42см/16.54" Должина : 69см/27.17" . Големина : М Биста : 96см/37.80" Рамо : 41.5 см/16.34 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 70см/27.56". Големина : L Биста : 102cm/40.16 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 44cm/17.32 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 45cm/17.72 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 46cm/18.11 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXL Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 47cm/18.50 "Должина : 74cm/29.13" Се Тркалаат 3/4 ракави Блуза - - - Сакаат да носат лабаво вклопување, течни врвови и блуза Во Пролет или топло Лето како нас. Материјал : Цветни Врвови Материјал : 95% Полиестер +5% Спандекс, женските врвови ткаенина е мека, удобна, лесна, лабава и еластична, ви обезбедува удобен женски допир. Женски врвови дизајн : хенли В врат/ плус големина туника блузи/ 3/4 ракави кошули за жени/ Набори на предната и задната страна/ Уникатни цветни модели за печатење/ Блузи со Раб/ лесна и мека ткаенина. Кошули со 3/4 ракави за жени карактеристики : симпатични детали за јака, лабави ракави за поголеми раце, должина на ракавите може да се сменат според временските услови. Се одликува со течна висока ниска линија на полите,убаво завеси напред, подолго одзади, ласкави над вашата средна и задник. Одлично оди со панталони, фармерки и хеланки, ќе изгледате многу потенок отколку што навистина сте. Оваа мека и растеглива ткаенина-што е добро за вас ако имате широки раменици, разгорени побарајте ласкава силуета! Лесен, но не проегирен или прилепен, мек, растеглив и ладен за жешките летни денови!. 3/4 навивам ракави кошули за жени супер функционални! Одличен плус големина туника кошули за жените да носат на работа, вратот v не е премногу низок, супер удобен за носење. Должината на ракавите може да се промени според временските услови.Одлично за лето, fall, пролет, зима. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Секојдневен, Патување, Дома, Канцеларија, Вокација, Плажа, мајчинство итн. Инструкции за перење : Препорачајте миење на рацете ладно под 40€, ќе ја задржи својата форма подобро. Не избелувајте, не сушете се.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата