• Свеж
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Мода Печатена Маица Чипка Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Кратка Јака Со Ракави : Тркалезна Врата : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 62см/24.41". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Ракав : 25см/9.84 "Должина : 64см/25.20". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 25cm/9.84 " Должина : 66cm/25.98". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 68см/26.77". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 70см/27.56". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 25cm/9.84" Должина : 72cm/28.35 " Женски Врвови; Женски Маици; Излегување Врвови За Жени. Летни Врвови За Жени; Блузи За Жени; Женски Летни Врвови. Маици За Жени; Летна Облека За Жени; Женска Мода. Повод : Работа; Училиште; Викенд; Одмор. Стил На Облека : Мода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата