• Свеж
Авамо Плус Големина Жени Мода Печатење Широка Пуловер Блуза Туника Блузи Нови Дами Winter Зима Долги Ракави Цветни Обични Кошула Блуза Маица Круг Вратот

Авамо Плус Големина Жени Мода Печатење Широка Пуловер Блуза Туника Блузи Нови Дами Winter Зима Долги Ракави Цветни Обични Кошула

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Датум на лансирање : 01.01.2020 Бренд Име : авамостилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!Пол : Жени ,Дами ,Женски Тип : Жени Кафтан Цветни Печати Блуза Кошули,Жени Зимски Долги Ракави Маица ,Дами Повик Лабава Туника Врвот ,Дами Лабава Блузи Блуза Тип На Модел : Цветни Печати ,Долги Ракави Туника Топ Боја : Црна,Надвор Бела,Црвена,Виолетова : С,М,Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XLSeason : Пролет,aut,Зимски Материјал : 65% Полиестер+35% Памучни Прилики : Секојдневна Работа, Дневна, Канцеларија, Забава На Плажа, Клуб, Бар, Одмор, Одмор, Улична Облека, Домашна Облека, Спортска Облека Карактеристики : + Овој Широк Лабав Лежерен Врвен Дизајн Со Јазол За Печатење ,Лабав Дизајн Обезбеден За Исполнување На Различни Тела И Различни Стилови, КОСТУМИ ЗА ДАМИ И ПОМЛАДИ ,ДЕВОЈКИ врвовите Се Совршени Заumn/ Пролет .Многу Удобно и Меко за Секојдневен Ден.Со Вратот На Екипажот И Декорацијата На џебот Од Леопард. Оваа Лабава Кошула За Пуловер Прави Да Изгледате Убаво И Слатко,Лабаво, Широки, Лабави Врвови Од Туника Идеални За Спарување Со Фармерки, Хеланки Или Панталони.+ Елегантна Врвна Блуза за Да Го Покажете вашиот Секојдневен Стил апсолутно Стилски, Избран Материјал, Погоден За Плажа, Меден Месец, Одмори Секојдневна Облека Или Само Секојдневно Носење Или пакет за носење Сопрт Вклучен : 1 х Врвни Блузабележува : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите.3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз Основа На вашата вистинска големина Овој широк лабав лежерен врвен Дизајн Со Јазол За Вратоврска За Печатење, Лабав дизајн Обезбеден За Исполнување На Различни Каросерии и Различни Стилови, Костуми за Дами и Помлади ,Девојки. Лабава Долга Ракав Лабава Пуловер Обичните Врвови Се Совршени Заumn/ Пролет .Многу Удобно и Меко за Секојдневен Ден.Со Вратот На Екипажот И Декорацијата На џебот Од Леопард. Оваа Лабава Кошула За Пуловер Прави Да Изгледате Убаво И Слатко,Лабави, Широки, Лабави Врвови Од Туника Идеални За Спарување Со Фармерки, Хеланки Или Панталони. Елегантна Врвна Блуза за Да Го Покажете вашиот Секојдневен Стил апсолутно Стилски, Избран Материјал, Погоден за Плажа, Меден Месец, Одмори Секојдневна Облека или Само Секојдневно Носење или носење Сопрт.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата