• Свеж
Авамо Плус Големина Долг Ракав За Жени Паѓаат Маица Блуза Повик Лабава В-Вратот Туника Блуза Со Ѕвезда Пуловер Блузи Маица

Авамо Плус Големина Долг Ракав За Жени Паѓаат Маица Блуза Повик Лабава В-Вратот Туника Блуза Со Ѕвезда Пуловер Блузи Маица

DEN 332.48
Стока
Достапно е за нарачката

Плус Големина S-XXXXXL Жени Обични Лабави V-Вратот Ѕвезди Печатени Маици Со Долги Ракави Блуза Пуловер Врвови Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Лабави Пуловер Блуза Блузи Маица,Маици Со Долги Ракави,Basic Зима Основни Маици,Плус Големина Женски Маици Тип На Шема : Ѕвезди Печати,долг Ракав,V ВРАТ Боја : Сива, Розова, Каки, Сина, Бела (По Избор)Големина : S, M, L, Xl, Xxl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Деколте : V Должина На Вратот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, ДАТУМИ, ФИЛМОВИКАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа ѕвезда печати блуза е од суштинско значење за оваа fall fall и зима.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн.3. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Жените Обична Маица со долги ракави имаат ѕвезда Печатење V дизајн На Вратот со цел да додадете некоја боја во вашиот живот. Оваа Маица ќе ја покаже вашата елеганција,секси и стилски,Секојдневен Стил,Лабаво Вклопување. Материјал : Полиестер,Спандекс,изработен со мека ткаенина,удобен и лесен за носење и носење во секое време. Моден предмет за одмор кој е погоден за секоја пригода, Спарете го со фармерки,хеланки,шорцеви,слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување up.An од суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза против вратот е неопходна за овааumn и зима.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата