• Свеж
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Блуза V Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Кратка Јака За Ракави : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm/37.40 "Рамо : 40cm/15.75 " Ракав : 17cm/6.69" Должина : 64cm/25.20" . Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 41см/16.14 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 66см/25.98" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Рамо : 42cm/16.54 " Ракав : 19cm/7.48" Должина : 68cm/26.77" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 43см/16.93 " Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" . Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 44cm/17.32 " Ракав : 21cm/8.27" Должина : 72cm/28.35" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 22cm/8.66 "Должина : 74cm/29.13" Маици За Жени; Женски Маици; Женски Врвови. Женски Маици; Блузи За Жени; Женска Облека. Блузи За Жени Секојдневно Лето; Женски Врвови Со Кратки Ракави; Маици за Жени. Повод : Работа; Училиште; Викенд; Одмор. Стил На Облека : Мода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата