• Свеж
Тејиоџио Летен Ден На Заштеда На Трудот Модни Жени В - Вратот Крпеница Солидна Чипка Кратки Ками Врвови Елек

Тејиоџио Летен Ден На Заштеда На Трудот Модни Жени В - Вратот Крпеница Солидна Чипка Кратки Ками Врвови Елек

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Tejiojio има за цел навремено да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник. Нашата колекција фустани вклучува класичен гроздобер фустан, фустани со средна должина и празнични фустани. Без разлика дали ви се допаѓа ретро стил, готски. стил, стил без ракави, стил на вклопување и одблесок, имаме многу избори. Совршен ПОДАРОК : ова е одличен подарок за кошула за Ноќта на Вештерките,жени за кошули за ноќта на вештерките. Совршен за славење на ноќта на вештерките, забава, секојдневна, улица и секојдневно носење. Како подарок за вашата мајка, сестри, пријатели, учител, тоа е кул подароци. Ако Имате Било Каков Проблем Во Врска Со Облеката Tejiojio, Ве Молиме Слободно Испратете Е-Пошта за Прв пат и Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. ●Уникатен Стил● : овој долг фустан со качулка прифаќа ретро средновековен стил, со лесна и модерна облека што одговара на modernетиката на современите луѓе. Во исто време, зелената боја е попривлечна, совршено се вклопува со антички и модерни стилови, а исто така е одличен избор за косплеј За Ноќта на Вештерките. ●Совршен За Забава За Ноќта На Вештерките● : Ноќта на Вештерките доаѓа. Изгаснете различни позиции што сакате да ги исплашите вашите пријатели, семејство и соседи и да донесете повеќе забава На Ноќта на Вештерките. Увезено/Повлечете го затворањето/Само Миење Раце/сушење На Линија/Не избелувајте.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата