• Свеж
Женски Врвови Со Долги Ракави Печатени Ракави Со Ѕвончиња Блузи Јака Со Копчиња Врвови На Вратот Основи За Одмор Туника Етнички Кошули

Женски Врвови Со Долги Ракави Печатени Ракави Со Ѕвончиња Блузи Јака Со Копчиња Врвови На Вратот Основи За Одмор Туника Етнички

DEN 331.04
Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Пролет, Лето, Fall, Зима Материјал : Полиестерски Ракав : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларија Што добивате : 1 х Женски Топсизајз Табела : Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 62см/24,41" Должина : 69см/27,17" Големина : М Биста : 96см/37,80" Рамо : 41,5 См/16,34" Ракав : 63см/24,80" Должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 102см/40,16" рамо : 43см/16.93" Ракав : 64см/25.20" Должина : 71см/27.95" Големина : Xl Биста : 108см/42.52" Рамо : 44.5 См/17.52" ракав : 65см/25.59" Должина : 72см/28.35" Големина : Xxl Биста : 114см/44.88" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 66см/25.98" Должина : 73см/28.74" Големина : 3хл Биста : 120см/47.24" Рамо : 47.5 См/18.70" ракав : 67см/26.38" Должина : 74см/29.13"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. €Материјал q висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата. Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре. ®Прилика е Совршена За секојдневно,канцелариско, кампување на отворено,а исто така и секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн.Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата. €Совети€Лесно За Чистење, машинско перење во ладна вода, не сушете чисто и избелувајте, закачете суво. Ако имате какви Било прашања во врска со големината, квалитетот, пратката или што било друго, ве молиме контактирајте Ја Услугата за Клиенти. Ние нудиме одговор на е-пошта во рок од 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата