• Свеж
Шакуми Тренингот Облека За Жени Жени Печатење Култура Врвот Прерамки Бендо Врвот Амбиент Облека Жените Блузи Елек Сина Х-Голем

Шакуми Тренингот Облека За Жени Жени Печатење Култура Врвот Прерамки Бендо Врвот Амбиент Облека Жените Блузи Елек Сина Х-Голем

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

4x Тренингот Облека За Жени Жени Секси Печатење Култура Врвот Прерамки Бендо Врвот Амбиент Облека Жени Топ Опис : . Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Без Грб. Должина На Облека : Кратка. Должина на ракавот : врвот. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузални, Секси Материјали : Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. Полиестер, Многу Удобен, Лесен И Мек. Карактеристики : Врвот На Овој Секси Резервоар Без Грб Е Отворен И Женствен, Но Покрива Доволно За Стандардниот Градник Да Остане Скриен. Тоа Ќе Ве Направи Повеќе Шармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Повод : Овие Женски Врвови Се Погодни За Дома, Одмор, Патување, Датум, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Активности На Отворено Или Внатре. Сцена : Овие Женски Врвови Се Погодни За Одмор, Патување, Датум, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Активности На Отворено Или Внатре. ЗАБЕЛЕШКА : Поради Можните Физички Разлики Помеѓу Различните Монитори, Фотографијата На Производот е Илустративна и Можеби Не Ја Одразува Точно Вистинската Боја на Примениот Предмет. Ви Благодариме За Разбирањето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата