• Свеж
Женска Маица За Ноќта НА Вештерките Маица Со Долги Ракави Дами Обични Блузи Работа Туника Блуза Стил Ц ХС

Женска Маица За Ноќта НА Вештерките Маица Со Долги Ракави Дами Обични Блузи Работа Туника Блуза Стил Ц ХС

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Ноќта На Вештерките Туника Блуза, Жени Бик Главата Печатени Блузи, Жени Повик Маица, Долги Ракави Тептер Тип : Бик Главата Печатење, Писмо Печатени Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Екипаж должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Aut,Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Ноќта На Вештерките, Женска Блуза За Печатење Со Бикови, Женски Врвови За Туника За Вратот На Екипажот4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи За Ноќта на Вештерките, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Жени Ноќта На Вештерките Лабави Фит Падот Блузи, Екипажот Вратот Бик Главата Печати Маица Боја Блок Блуза, Повик Широк Долги Ракави Писмо Печатење Кошули, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата