• Свеж
Хуачен Жени Лето Мода Повик Три Четвртини Ракави V Вратот Печатење Боја Контраст Блузи, Виолетова М

Хуачен Жени Лето Мода Повик Три Четвртини Ракави V Вратот Печатење Боја Контраст Блузи, Виолетова М

DEN 431.84
Стока
Достапно е за нарачката

Жените Лето Мода Повик Три Четвртини Ракави V Вратот Печатење Боја Контраст Блузи опис 1. 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење 2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни 3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4. Многу погоден за секојдневно слободно време, верувам дека ќе ви се допадне! 5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув производ информации : Пол : Женска Пригода : дневен, секојдневен, партиски Материјал : Полиестерски Модел : Печатен Стил : секојдневен, модерен Фитинг : дебелина на фитинг големина : стандарден метод На Перење : рачно перење, ладно суво или закачете суво ќе добиете : 1 ЕЕЗ Дами Маица Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Рамото М 6 10 36 103см/40.55" 41см/16.14" 39см/15.35" 67см/26.38" големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 биста : 103см/40.55" Рамо : 41см/16.14" ракав : 39см/15.35" должина : 67см/26.38" Големина Шема : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 98см/38,58" рамо : 40см/15,75" Ракав : 38см/14,96" Должина : 66см/25,98"големина : М Сад : 6 Велика британија : 10 Еу : 36 Биста : 103см/40,55" рамо : 41СМ/16,14" РАКАВ : 39см/15,35" должина : 67см/26,38"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" Ракав : 40см/15.75" Должина : 68см/26.77"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 Биста : 108СМ/42.52" Рамо : 45см/17.72" ракав : 59см/23.23" должина : 69см/27.17"големина : Ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 118см/46.46" рамо : 46см/18.11" ракав : 42см/16.54" Должина : 70см/27.56"големина : ХХХЛ Сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 123см/48.43" рамо : 46cm/18.11" ракав : 43cm/16.93" Должина : 71cm/27.95"големина : xxxxl Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 128cm/50.39" рамо : 47cm/18.50" СЛАТКИ Детали ЗА ЈАКАТА,Лабави Ракави за Поголеми раце, должина на ракавите може да се сменат според временските услови. Блуза со високи ниски полите цветни, завеси убаво напред, разгорени побарајте ласкава силуета! Овие женски блузи се прилично пространи, би можеле добро да го сокријат стомакот. Засукајте ја Блузата со 3/4 ракави - - - Обожаваат да носат лабаво вклопување, течни врвови и блуза Во Пролет или топло Лето како нас. Туники за жени лесни за носење. Одлично оди со панталони, фармерки и хеланки, ќе изгледате многу потенок отколку што навистина сте. Детали за грбот - - - од салата до дворот, оваа прекрасна туника ќе го има вашето срце цела сезона. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Секојдневен, Патување, Дома, Канцеларија, Вокација, Плажа, мајчинство итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата