• Свеж
Екипажот Вратот Мета Модни Ракави Средна Должина Женски Пролетни Врвови Печатени Обични Женски Блуза

Екипажот Вратот Мета Модни Ракави Средна Должина Женски Пролетни Врвови Печатени Обични Женски Блуза

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

40"Length : 66cm/25.38"Size : LUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 105cm/41.17"XXL162046115cm/45.56" ГОЛЕМИНА : xxxl Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 120cm/47.Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см/37.17"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 115cm/45. Одлично за временските услови.77"XL141844110cm/43.38" Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105см/41.95" Екипажот Вратот Мета Модни Ракави Средна Должина Женски Пролетни Врвови Печатени Обични Женски Блуза.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата