• Свеж
За Обликувачот На Веѓите На Лицето, Отстранување На Влакна Со Брич За Веѓи, - Кт

За Обликувачот На Веѓите На Лицето, Отстранување На Влакна Со Брич За Веѓи, - Кт

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени сте да ја отфрлите пинцетата и да се ослободите од досадната рутина за обликување на веѓите? За Обликувачите на Веѓите на Лицето лесно и безболно ја средуваат несаканата, тврдоглава коса на веѓите без болната и одземаат многу време работа на кубење. Погодно избричете ги областите над или под веѓите за прецизно и професионално обликување на пределот на веѓите. Алтернативно, користете го обликувачот за да ја елиминирате нејасната праска и другите непожелни влакна на лицето. Лесното држење на обликувачот, контурната рачка обезбедува удобна контрола на рацете, а остриот нож е под агол за непречено и безбедно лизгање преку кривините на лицето. Обликувачот се бричи неверојатно блиску до кожата без сечење, прекривање или иритирачка кожа. Заштитниот штитник за кожа обезбедува дополнителни безбедносни мерки за време на нанесувањето, истовремено заштитувајќи го сечилото кога не се користи. За прецизно чешлање и здрав режим на убавина, додадете Го Обликувачот На Веѓите За Лице во дневната хигиенска рутина. За Обликувачот На Веѓите На Лицето, Брич За Лице За Жени, 3 Кт, 3 Пакети за Еднократна Употреба за намалување на веѓите. Компактна големина за потстрижување на веѓите и влакната на лицето во движење. Брич за лице вклучува заштитна заштита на кожата. Отстранување на влакна на лицето кај жените. Брич за бричење без болка за веѓи, бакенбарди и тешко достапни места - не се потребни пинцети!. Пробајте ја целата линија На За Лице И За Тело за нега на коса на целото тело : За Лице Фуз Слободен Директно Брич. За Лицето Нејасни Слободен Преклопен Чувар. За Лицето Про-Премиум Брич За Лице. За Лицето Соник Убавина Стапче. За Обликувачот На Веѓите На Лицето. За Бричење На Потпетици За Тело. За Телото Целосно. За Телото Спа Бричење. За Телото Бикини Тример.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата