• Свеж
Хартија И Плик # Монета Коверти, 6, Жолта, 25 Пакет

Хартија И Плик Монета Коверти, 6, Жолта, 25 Пакет

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Џем Хартија И Плик Брит Нијанса Жолта Рециклирана #6 Коверти за Монети со големина од 3 3/8 х 6 инчи и се направени од мазна, висококвалитетна хартија од 24 килограми. Оваа хартија е направена со 30% рециклирани материјали! Во овој пакет има вкупно 25 пликови. Секој од овие пликови има директно размавта со заоблени агли и сигурно затворање на непцата активирана со влага. Користете ги овие пликови за да организирате мали документи во вашиот дом или канцеларија или за потребите за пошта! Со нивната живописна и привлечна лимонска жолта боја, тие сигурно ќе се истакнат во секој амбиент! Нивната големина ги прави идеални за готовина, чекови, вклучува, RSVP картички и многу повеќе! Големина : 3 3/8 во. х 6ин. Боја : Брит Нијанса Жолта Рециклирана Количина : 25/Боја на пакување : Жолта. Големина : #6 (3 3/8 х 6 инчи). Количина : 25 Пакување. Одлично за складирање мали предмети како што се монети, накит и мали делови и е совршена големина за готовина, картички за подароци, лизгање на депозити и чекови. Нашите пликови се изработени од хартија од 24 килограми и имаат непцата директно размавта со мазна завршница.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата