• Свеж
Америка Засекогаш Среќен Божиќ Куќа Знаме Двострани Отворен Двор Божиќ Украси Гроздобер Зимски Одмор Украс Ѕвезда Црвена Елка Знаме

Америка Засекогаш Среќен Божиќ Куќа Знаме Двострани Отворен Двор Божиќ Украси Гроздобер Зимски Одмор Украс Ѕвезда Црвена Елка

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Америка Засекогаш куќните знамиња се двострани знамиња со сликата отпечатена и видлива од двете страни. Текстот е читлив од двете страни. Америка Засекогаш Знамињата се направени од висококвалитетен полиестер од 300 негирачи. Дизајните се сублимирани во боја и карактеристики на отпорност на временски услови за украсување на вашиот двор со месеци. Совршен за на отворено и во затворени простории. Големина : 28 х 40 инчи. Го вклучува само знамето. Знаме пол или удел не се вклучени. ПРЕМИУМ ДВОСТРАНО КУЌА ЗНАМЕ : Америка Засекогаш куќа знамиња се двострани знамиња со слика печатени и видливи од двете страни. Текстот е читлив од двете страни. За употреба со кој било стандарден штанд за знаме на куќата. Го вклучува само знамето. Знаме пол или удел не се вклучени. СРЕЌЕН БОЖИЌ КУЌА ЗНАМЕ : ова знаме има елка исполнета со злато и црвени орнаменти на светла и светло црвена позадина со фразата" Среќен Божиќ " напишана погоре. По должината на рабовите на дизајнот е златна граница со Божиќни подароци на секој агол. ИЗДРЖЛИВО, ПРИВЛЕЧНО, ВОДООТПОРНО ПОЛИЕСТЕРСКО ЗНАМЕ : високо издржливите Знамиња На Америка Засекогаш се изработени од висококвалитетен полиестер од 300 негирачи. Дизајните се сублимирани во боја и карактеристики на отпорност на временски услови за украсување на вашиот двор со месеци. Совршен за на отворено и во затворени простории. Печатени ВО САД. Големина : 28 х 40 инчи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата