• Свеж
14к Жолто Златна Обетка Шарки Хаги Женски 3

14к Жолто Златна Обетка Шарки Хаги Женски 3

DEN 959.84
Стока
Достапно е за нарачката

14к Обетки Со Обрачи Со Шарки ,Накит,Обетки,Обетки Со Обрач Цврсти;Полиран;14к Жолто злато;Материјал Со Шарки : Примарна - Чистота : 14К, Должина на Предметот : 10 мм, Шарм/Должина На Елементот : 13 мм, Шарм/Ширина На Елементот : 13 Мм, Карактеристика : Цврст, Материјал : Примарен : Злато, Ширина на Предметот : 3 мм, Тип На Производ : Накит, Тип На Накит : Обетки, Продадени ПО ЕДИНИЦА : Пар, Пол : Женски, Материјал : Примарна Боја : Жолта, Затворање Обетки : Шарки, тип на обетка : Шарки / Хуги Висококвалитетен Накит И УСЛУГА. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. 14к Жолто Злато.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата