• Свеж
2. Звучна лента на каналот 300W со безжичен сабвуфер - SK3D

2. Звучна лента на каналот 300W со безжичен сабвуфер - SK3D

DEN 1408.00
Стока
Достапно е за нарачката

Звучната лента LG 2.1 Channel 300 W со безжичен сабвуфер - SK3 D ги зема вашите филмови, ТВ -емисии и музика надвор од традиционалното стерео со додаден бас -удар на посветен сабвуфер, давајќи поголема Sonic моќ. LG 2.1 Channel 300 W Soundbar со безжичен сабвуфер - Keys Sk3d Клучни карактеристики : 2.1 канал; 300 вати; Безжичен активен сабвуфер; Контрола на динамичен опсег.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата